בית האופנה אנטילופ ארט הינו בית אופנה המתמחה במותגי עילית מהיוקרתיים בעולם האופנה לגברים, אשר ביסס את מעמדו לפני שנים רבות כבוטיק האופנה לגברים היוקרתי בישראל.

אנטילופ ארט הינו עסק משפחתי שנוסד בשנת 1975 על ידי אבי המשפחה, מר מוריס חנונו ז"ל ומנוהל כיום על ידי הדור השני והשלישי במשפחה.

אנטילופ ארט ממוקמת במיקום היוקרתי ביותר בישראל -ככר המדינה בתל אביב, ומפעילה את בית האופנה בחנות בוטיק יוקרתית המשתרעת על פני שלושה מפלסים. כמו כן, מפעילה אנטילופ חנות נוספת במלון הילטון תל אביב.

במשך השנים שימשה אנטילופ ארט כנציגה רשמית של מספר מותגי על כגון פסנובלה , ארמני ופרה.

אנטילופ ארט שימשה כנציגה הבלעדית של ארמני בישראל ואף פתחה חנות מונו ברנד וייבאה לקהל לקוחותיה בישראל מגוון רחב של מוצרי ארמני, כן חנות מונו ברנד של חברת פסונבלה וג'יאפרנקו פרה.

אנטילופ מייבאת בהסכמי יבוא בלעדי מותגי על כגון: , VAN LAACK, LA MARTINA Philip Plein Moreschi FACONNABLE Brioni Jacob cohen וכו'.

על מנת למקסם את חווית הקניה ומתן השירותים לקהל לקוחותיה מפעילה אנטילופ בבית האופנה צוות חייטים המבצע עבור לקוחותיה עבודות חייטות באיטליה made to measure ותיקונים לבגדי הגברים.

אנטילופ מכוונת מזה שנים רבות להוות בית אופנה יוקרתי המכיל מגוןן רחב של מותגי על, ולשם כך ממשיכים מנהליה להתעדכן מדי עונה בעונה בתחום האופנה ולייבא מותגי פרימיום בינלאומיים מובילים, כל זאת לחשוף את קהל לקוחותיה בישראל למגמות הבולטות ולשמות החמים בשוק האופנה העולמי.