התאמת חליפות חתן ואקססוריז

אנטילופ | 04.02.2015

אקססוריז אופנתיים עבור חליפות חתן

חליפת חתן, יפה ויקרה ככל שתהיה, עדיין לא יכולה להבליט באופן מדויק את החוש האופנתי והאינדיבידואליות שלך ביום הגדול בחייך, לכן אספנו בעבורך מספר אקססוריז אופנתיים שיעזרו לך להיות הבחור הלבוש בצורה היפה ביותר.

אזהרה – יש לשים לב לא לגנוב את תשומת הלב מהכלה, דרך לא מומלצת לפתוח איתה את חיי הנישואים.

כיצד מתאימים עניבה כשרוכשים חליפות חתן

זה הזמן שלך להיות ייחודי ולרכוש עניבה ייחודית עבור חליפות חתן, החל מעניבות בצבעים משוגעים השוברים את שגרת אירועי החתונות בעיני האורחים, המשך בעניבות הכוללות ציורים של קבוצת כדורגל אהובה או דמויות מסרטים מצוירים, וכלה בטרנד העכשווי של עניבת פרפר לחליפת חתן.

במידה ובחרתם בעניבה סטנדרטית יותר, עדיין תוכלו לשבור מעט את השגרה עם קליפס יוקרתי לעניבה, עשוי כסף ומשדר יוקרה.

נעליים לחתונה וגרביים תואמות עבור חליפות חתן

בניגוד לג'ינס אותו אנו לובשים בחיי היום יום, חלקנו ייתקל לראשונה בחייו במכנסיים עם מכפלת המכסה עד שליש מהנעל, וגורמת לכך שבזמן שאנו יושבים או מטפסים במדרגות אל החופה, הגרביים אותם אנו גורבים נחשפים במלוא הדרם.

כך, הנעליים והגרביים הופכים לחלק משמעותי בהופעתכם ביותר החתונה, אנו ממליצים לשבור מעט את עיצוב החליפה עם נעליים ייחודיות, העשויות ממגוון חומרים ועיצובים; נעליים העשויות עור רגיל בצבעים שונים מעוגלות או עם שפיץ, נעלי עור נחש או תנין, ואפילו נעלי בד מעוצבות, ולמעשה כל נעל שבאמצעותה תוכלו לבטא את עצמכם.

הגרביים עצמם יכולים להיות סטנדרטיים ובאותו הצבע של החליפה או הנעליים, אך גם כאן תוכלו להתבלט עם גרביים צבעוניים ומקושקשים שייגרמו לכולם להתפעל מהחוש האופנתי שלכם.

תבלו את ז'קט חליפת חתן עם חפתים ומטפחת

בכל סוגי חליפות חתן, הז'קט יהיה חלק בלתי נפרד מההופעה שלכם, כאשר לכולם יש כיס שממש לא ברור מה ניתן לעשות איתו, אז מדוע לא להכניס לחופה הישראלית מעט שיק מהסרטים ההוליוודיים ולעטר את הכיס במטפחת מקופלת בצורת משולש או זר קטן שיבלוט מהכיס לכבוד המאורע.

מומלץ להשלים את מראה הז'קט היוקרתי עם חפתים ייחודיים מיועדים עבור חליפות חתן, שיבצבצו אל האורחים מכל עבר.

חליפות חתן ושעון

רובן המכריע של החותנות לעתיד, בוחרות לקנות לחתן שעון יוקרתי שיעטר את ידו בחתונה ובחיים המשותפים עם בתה, נסו להקדים תרופה למכה ובחרו בעצמכם שעון אופנתי אותו תענדו בחופה ובצילומים.

חליפות חתן יוקרתיות עם שלייקס

לבסוף, לחובבי האקסטרים מוצע אחד הטרנדים המובילים כיום את עולם האופנה, החזרה לימי סבא ושלייקס חליפת חתן. חשבו על ההפתעה שתהיה בפני האורחים שלכם כאשר תסירו את הז'קט ותכבשו את רחבת הריקודים.

חליפות חתן – אנטילופ כיכר המדינה