טיפים לבחירת חליפת חתן מוצלחת

אנטילופ | 03.04.2015

אנו יודעים כי חוש הסטייל שלו ממש לא נמצא ברשימת התכונות שבעיטן בחרת להתחתן איתו, בדיוק בשביל זה ריכזנו בעבורך מספר טיפים שיסייעו לך לבחור חליפת חתן מושלמת בעבורך, סליחה, בעבורו.

החליפה שלו צריכה להתכתב עם שלך

אמנם זה ברור מאליו, אבל את צריכה לזכור שהחתונה שלך היא ההזדמנות להפגין את חוש האופנה הזוגי שלכם יחד בפני חברותייך, ולכן את חייבת לשתף גם את בן הזוג במאמץ, בכל זאת גם החתונה שלו.

נכון שלא תרצי למדוד את השמלה בפניו טרם החתונה ולבחון את המראה שלכם יחד, אבל את חייבת לוודא שהלבוש של שניכם יהיה תואם מבחינת הסגנון. כך לדוגמא אם השמלה שלך היא קלאסית, גם חליפת החתן חייבת להיות כזאת, שחורה ותפורה למידותיו, בעוד שאם בחרת בשמלה עדכנית יותר, תוכלי להרשות לו להתפרע במעט עם צבעים וגזרה שלחליפת חתן מיוחדות.

החליפה צריכה להיות תפורה למידותיו

אם מבנה הגוף של החתן שלך הוא גבוה ורזה, כמעט כל חליפה תראה מהממת עליו, אבל אם גופו איננו מזכיר את הדוגמנים בקטלוגים את נדרשת להתאים את החליפה למידותיו ולנצל כמה טריקים אופנתיים שיצליחו לחפות על כך.

לחתנים שמנמנים מומלצת חליפת שלושה חלקים הכוללת וסט המסייע בהצרת המותניים, חתנים נמוכים יוסיפו לעצמם בלייזר ארוך בעל שניים או שלושה כפתורים להענקת תחושת גובה, ואת מצדך צריכה להתחשב בו בבחירת גובה העקב של נעלייך.

החליפה שלו צריכה להיות מושלמת

גם חליפות חתן היקרות ביותר על הקולב ייראו נוראיות אם הן לא יולבשו על החתן בצורה נכונה, כאשר הדגש החשוב ביותר הוא היכולת שלו לנוע בקלות, כך שלא ייראה כאילו הוא מובל כצאן לטבח לחופה ויוכל לתפקד בצורה מוצלחת על רחבת הריקודים.

  • שרוולי ז'קט חליפת חתן צריכים להיות כחצי סנטימטר מעל שרוולי החולצה, כך שיציצו החוצה.
  • חלקו האחורי של הז'קט נדרש לכסות את הישבן בצורה מלאה, אם החלון מתנופף באוויר כנראה שהחליפה קטנה וצמודה מדי.
  • צווארון החולצה נדרש להיות מיושר וצמוד, ללא פתחים או קימוטים.
  • המכנסיים נדרשים להיות במידה הנכונה, ולכסות את שליש הנעל כשהחתן עומד
  • העניבה צריכה להיות צמודה, עם זאת להתאים בנוחות מסביב לצוואר

תרשי לו להיות מעט מיוחד

עכשיו, כשבחרת לו חליפת חתן מושלמת, הן מבחינת המראה והן מבחינת הנוחות, זה הזמן לזרוק אקססוריז אופנתיים שיעניקו לו את המראה הייחודי, חשוב לא להגזים ולבחור בפריט אחד או שניים.

גברים רבים בוחרים בעניבה לא סטנדרטית, החל מעניבה של גארפילד ועד לעניבת פרפר סטייליסטית, שעון מהודר או נעליים מיוחדות שישברו את הפורמליות.

היום המאושר בחיי החתן מתחיל ונגמר בהרגשה ובנוחות שלו, מפני שרק כאשר הוא ירגיש מיוחד, יבליט את הייחודיות שלו באמצעות חליפת חתן מושלמת וירגיש איתה בנוח, תוכלו שניכם ליהנות מחוויה של פעם בחיים.


חליפת חתן – אנטילופ כיכר המדינה