כיצד בוחרים חליפת חתן לאירוע

אנטילופ | 03.01.2015

כיצד בוחרים חליפת חתן מושלמת?

אוטוטו היום הגדול מגיע, האולם נבחר, הדוד רפאל כבר מתאמן על הברכה שלו, בת הזוג עברה בשעה טובה את המדידה העשירית של שמלתה, ועכשיו הגיע תורך לבחור חליפת חתן מושלמת.

בקטנה על חליפת חתן

למרות הדעה הרווחת בקרב הנשים, החתן איננו כוכב המשנה בהפקת החתונה, לביגוד אותו הוא ילבש בחתונה ישנו חשיבות רבה בדיוק כמו לשמלת הכלה, כאשר החליפה נדרשת להתאים לו מבחינת הנוחות, מבנה הגוף, כמו גם מבחינת העיצוב והתאימות לסגנון שמלת הכלה.

מעבר לנוחות, החליפה נדרשת להדגיש ולייצג בצורה נפלאה את הייחודיות האופנתית של החתן, כאשר ניתן לבחור את החליפה מתוך מגוון רחב של עיצובים וצבעים שונים.

אנו מזמינים אתכם לקרוא את המדריך הקצר אותו רשמנו בעבורכם החתנים, וגם בעבור הכלות, רגע לפני שאתם בוחרים לעצמכם את החליפה המושלמת.

סגנון חליפת חתן ומדידות

הדרך הטובה ביותר לבחור חליפת חתן היא פשוט למדוד ולהתנסות בכמה שיותר סגנונות וצבעים.

היוועצו באחד מאנשי המכירות בחנות בנוגע לחליפות המתאימות בעבורכם, הוא מצדו יבצע מדידות של מידת המותניים, הרגליים והידיים, ובהתאם לכך יוכל להציג בעבורכם חליפות חתן במידה המתאימה לכם.

בצורה זו תוכלו למנוע מצבי מבוכה בהם תתקשו בתנועה על רחבת הריקודים, או שמא ידכם תלך לאיבוד בתוך החליפה בדיוק ברגע בו תצטרכו להניח את הטבעת על אצבע כלתכם.

מומלץ מאד למדוד את החליפה מספר פעמים במהלך השבועות הקודמים לחתונה, רק כך תוכלו לוודא כי היא עדיין מתאימה למידותיכם ותשאירו לעצמכם מרווח זמן גדול מספיק בכדי לתקן מצב בו לא שמרתם על תזונה נכונה לפני הערב הגדול.

טיפים לבחירת חליפת חתן מוצלחת

הז'קט צריך להיות מותאם למידותכם הגופניות; אם אתם גבוהים ורזים הוא צריך להיות צמוד, במידה ואתם שמנמנים מעט נסו לבחור בז'קט רחב שלא ידגיש את צידי הגוף, ובחורים נמוכים יבחרו בז'קט ארוך שיעניק תחושה של גובה.

בכל מקרה עליכם להרגיש בנוח ולוודא שהז'קט מכסה את הישבן באופן מלא ואיננו מתרומם כלפי מעלה בחלקו האחורי.

החולצה צריכה לשבת בצורה מושלמת על הגוף, שרוולים ארוכים המכסים את הידיים גם כאשר הזרועות מונפות כלפי מעלה. מרווח של אצבע לכל היותר בין הצווארון לצוואר, מרווח גדול יותר יכול להעניק מראה של ילד שגנב את חליפת אביו.

המכנס נדרש להיות בגזרה המותאמת למבנה גופו של החתן, ובאורך המכסה את שליש הנעל, שימו לב שכאשר תשבו הגרביים שלכם ייחשפו לעיני כל ולכן מומלץ מאד לרכוש גרביים תואמות וחדשות עבור האירוע.

ישנה חשיבות להתאים את הבד ממנו עשויות חליפות חתן למקום החתונה, כך שאם חתונתכם נערכת בגן אירועים באמצע אוגוסט, ייתכן מאד כי תרצו לבחור בבד נושם שיאפשר לכם לרקוד כל הערב מבלי להזיע על האורחים הניגשים אליכם לאחל מזל טוב.

חליפת חתן היא הדרך שלכם להתבלט בערב הגדול של חייכם, לכן עליכם לבחור את החליפה המושלמת שתאפשר לכם להציג את הסגנון האופנתי ולהישאר נינוחים ללילה של ריקודים, שמחה ואושר.

חליפת חתן – אנטילופ כיכר המדינה, המקום לאופנת גברים